OGŁOSZENIA,  WYDARZENIA

Międzynarodowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu

Dnia 4 kwietnia odbędzie w naszej szkole uroczystość poświęcona obchodom Międzynarodowego Dnia Wiedzy na Temat Autyzmu. Już od lat podejmujemy działania mające na celu rozwijanie świadomości społecznej o funkcjonowaniu osób z autyzmem w naszym środowisku.

Tegoroczna uroczystość będzie miała wyjątkową tematykę, ponieważ przyświeci jej hasło SPORT OTWIERA SIĘ NA AUTYZM.

W czasie sportowej imprezy, zorganizowanej na hali Victoria przy ulicy Bratków 16, będziemy szerzyć ideę sportu wśród osób ze spektrum autyzmu i pokazywać,że sportowa rywalizacja oraz podejmowanie wysiłku fizycznego są ważnym elementem życia naszych uczniów.

Zaprezentujemy różne formy aktywności fizycznej i pokażemy, że w sporcie nie ma granic.Nasi uczniowie, którzy każdego dnia integrują się ze sobą właśnie przez sport, są tego najlepszym przykładem.