Wielka Liga Czytelników

Konkurs „Wielka Liga Czytelników”

to projekt czytelniczy o zasięgu wojewódzkim skierowany do uczniów klas 1-7 szkół podstawowych.

Od 9 stycznia do 25 lutego 2018 r. – został przeprowadzony pierwszy etap – szkolno-biblioteczny: indywidualne zdobywanie sprawności czytelniczych na dwóch poziomach: kl. 1-3 i 4-7. Na pierwszym poziomie wzięło udział 9 uczniów, z których 6 zdobyło 6 sprawności i wzięło udział w szkolnym teście kwalifikacyjnym – kl. 1-3 do półfinału „Wielkiej Ligi czytelników”. Trójka półfinalistów będzie reprezentowała szkołę w drugim etapie – półfinały powiatowe: test drużynowy.

Na drugim poziomie kl. 4-7 „Wielkiej Ligi Czytelników” wzięło udział 20  uczniów z klas 4-6. Trzech uczniów zdobyło 6 sprawności i będzie reprezentowało szkołę w drugim etapie – półfinały powiatowe – test drużynowy, który odbędzie się 12 kwietnia 2018 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Bielsku-Białej.

Gratulujemy! Trzymamy kciuki za nasze drużyny i życzymy dobrej zabawy