COŚ INNEGO CIEKAWEGO

Dzień MISIA 🐻🐻🐻

25 listopada w naszej szkole, jak co roku, obchodziliśmy „Dzień Pluszowego Misia”.

Wszyscy mogliśmy zobaczyć, że moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, wprost bajecznie kolorowe a każdy był piękny i wyjątkowy.

Ten dzień w szkole pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Misie uczyły się z nami w czasie lekcji, brały udział w zajęciach sportowych. 6Każde dziecko mogło zaprezentować swojego misia koleżankom i kolegom.
Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.