COŚ INNEGO CIEKAWEGO

Dzień życzliwości 🌻☺

„Życzliwość trudno oddać, ponieważ zawsze wraca. ”
21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie pozytywnych emocji. By uczcić ten radosny dzień, w poniedziałek w naszej szkole pojawiły się dekoracje, kartki z życzeniami oraz specjalna poczta. Każdy uczeń mógł zabrać ze sobą dobre słowo, jak również wysłać kartkę z życzeniami dla kolegi, koleżanki, nauczyciela. 📬Dodatkowo przygotowana została specjalna fotobudka📸, która wprowadziła uczniów w odpowiedni nastrój😊. Mimo iż 21 listopada jest naprawdę szczególną datą, to zachęcamy wszystkich do codziennego okazywania serdeczności, uprzejmości, uśmiechu i ciepłego spojrzenia. Takie zachowanie z pewnością będzie odwzajemniane tym samym, Warto się o tym przekonać!