KONKURSY

Rozstrzygnięcie konkursu cukierniczo-fotograficznego pt. „Ty pierniku ciasteczkowy”.

Rozstrzygnięcie konkursu cukierniczo-fotograficznego pt. „Ty pierniku ciasteczkowy”.

Dziękujemy bardzo za wszystkie nadesłane prace. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, ponieważ nadesłane zdjęcia z waszymi wypiekami były na bardzo wysokim poziomie. Musimy przyznać – jako jury, że niejednokrotnie mieliśmy ochotę je skosztować. Po wielu godzinach namysłu jury w składzie kategoria klasy 1-3: Matoga Anna, Zuber Aleksandra, Durkalec-Kobyłecka Anna, Habdas Monika, Salamon Żaneta; jury kategoria klasy 4-8: Skrzydło Anna, Pahl Anna, Durkalec- Kobyłecka Anna, Habdas Monika, Salamon Żaneta podjęło decyzję:

kategoria klasy 1-3

1 miejsce Anna Kwaśny kl. 2b

2 miejsce Jagoda Myśliwiec kl. 1b

3 miejsce Kazimierz Staszewski kl.2a

kategoria klasy 4-8

1 miejsce Natalia Szarek kl. 4d

2 miejsce Mikołaj Tadrało kl. 8c

3 miejsce Małgorzata Migdał kl. 4d

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sukcesów, a dla zwycięzców mamy nagrody.