WYDARZENIA

Uroczysta inauguracja roku szkolnego

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019 odbyła się w poniedziałek 3 września. Tradycyjnie zgromadziła zarówno uczniów, nauczycieli, jak i rodziców. W tym dniu, na boisku szkolnym przy ulicy Brodzińskiego odbył się uroczysty apel dla klas I-V, a dla klas dla klas VI-VIII i gimnazjum w budynku przy ulicy Bratków.

Słoneczną pogodą żegnamy okres wakacyjny – pełni sił i uśmiechów zaczynamy nowy rok szkolny.
Apel dla młodszych klas rozpoczął się odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie Pani dyrektor Natalia Trela serdecznie powitała wszystkich uczniów, w szczególności pierwszoklasistów. Przypomniała starszym, a młodszych krótko zapoznała z ideą szkoły integracyjnej, oraz życzyła dobrego semestru, zapału do pracy i rozwijania swoich pasji.
Część artystyczną i tegoroczny apel dla klas I-V przygotowały klasy 3a i 5c wraz z wychowawcami, którym dziękujemy za krótkie wprowadzenie nas w nowy rok szkolny. 

Po uroczystościach uczniowie udali się do swoich klas, by spotkać się ze swoimi wychowawcami i zapoznać się z informacjami organizacyjnymi.