Zaczynamy, Slubowanie - Szkolna stronka'15

Archiwum > 2014/15 > Maly Samorzad
Wpisały: D.Mamorska-Szypuła, H.Tybor
10.09.2014

"Skończyły się wakacje, opadły liście z drzew,
opustoszały plaże, i umilkł ptaków śpiew.
Marzenia o przygodach zasną zimowym snem.
Spotkaliśmy się przed szkołą w jesienny, zwykły dzień"

1 września spotkaliśmy się w szkole po wakacjach, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny 2014/2015. Uroczystość naszą umilił apel przygotowany przez klasę IIIa i IIIb. Każdy z nas się trochę zmienił jesteśmy wyżsi, opaleni a niektórzy z nas zmienili fryzury. Bogaci w nowe doświadczenia, wspomnienia i wypoczęci jesteśmy gotowi do nauki. Serdecznie witamy w naszym gronie koleżanki i kolegów z klas pierwszych!

Wpisały: D. Mamorska - Szypula, H. Tybor
26.11.2014

14 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, w czasie której uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Zanim jednak to się stało Pierwszaki musiały wykazać się nie lada umiejętnościami. Śpiewały piosenki, recytowały wiersze i spotkały się z Plastusiem. Potem w obecności sztandaru szkoły i zaproszonych gości złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane przez panią dyrektor Natalię Trelę na uczniów naszej szkoły. Bardzo cieszymy się, że nasza społeczność szkolna powiększyła się o nowe koleżanki i kolegów, oraz życzymy Pierwszakom samych sukcesów, zdobycia przyjaciół na cale życie i niezapomnianych wspomnień!