Wiosna - Szkolna stronka'15

Wpisały: H.Tybor, D.Mamorska-Szypuła
11.04.2016

Dzień Wiosny
Tradycyjnie, jak co roku w naszej szkole klasy młodsze 23.03.2016 przywitały Wiosnę, a pożegnały Zimę. Na głównym holu w szkole stały dwie wielkie, kolorowe kukły- Wiosna uśmiechnięta i Zima – trochę smutna, ponieważ nas opuszczała. Każda klasa na ten dzień przygotowała opaskę na głowę z symbolem wiosny, okrzyk witający wiosnę. Następnie każda klasa przygotowała cztery plakaty, na których były namalowane, zrobione z bibuły, papieru zwiastuny wiosny.  Dzień Wiosny przygotowała pani Ilona Duc- Owsionka.

Apel z okazji Świąt Wielkanocnych
23.03. 2016 roku klasy młodsze uczestniczyły w apelu z okazji Świąt Wielkanocnych, który zorganizowała klasa 2 b. Uczniowie deklamowali, śpiewali i zaprezentowali obyczaje związanie z Wielkanocą. Nad całościa oczywiście czuwały panie Krystyna Biegun- Janicka i Jolanta Naglik- Dzida.

Dzień Żonkila
W dniu 23.03. 2016 roku w naszej szkole był również Dzień Żonkila. Wszyscy uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły, aby podkreślić jak ważna jest Ogólnopolska Akcja Charytatywna „Pola Nadzei”, byli ubrani na żółto.