Swietlica - Szkolna stronka'15

wpisała: M.Habdas
26.02.2017
Konkurs ’’Mój kot’’.
W dniu światowego Dnia Kota odbył się w świetlicy konkurs’’ Mój kot’’. Wszystkie dzieci ze świetlicy rysowały koty, kociska, koteczki. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 24 lutego. Jury wyłoniło zwycięzców  poszczególnych grup wiekowych. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.
Kociaki można oglądać na wystawie w świetlicy szkolnej.

Wpisała: M.Habdas
1.02.2017

Nasza szkoła uczestniczyła w światowym projekcie organizowanym przez UNICEF’’ pn. Wszystkie kolory świata’’.
Celem projektu było pokazanie, że pomaganie może być pożyteczne i przyjemne, każdy może pomóc i zebrać środki na ratowanie życia dzieci w Angoli.
W dniu 12 stycznia odbył się finał akcji. Zainteresowani rodzice mogli zapoznać się z informacjami dotyczącymi pracy UNICEF-u oraz kraju afrykańskiego, do którego skierowana była pomoc. Chętni mogli pomóc dzieciom z Angoli kupując szmaciane lalki, które zostały WŁASNORĘCZNIE uszyte przez uczniów naszej szkoły: w świetlicy, w klasach i w swoich domach. Dzieci szyły lalki już od początku listopada! Lalki były oryginalne niepowtarzalne. Zebrane środki zostały przeznaczone na szczepionki dla dzieci z Angoli.