Razem z przedszkolakami - Szkolna stronka'15

Archiwum > 2016/17 > Mały Samorzad
Wpisała: D.Mamorska Szypuła
1.03.2017
Na terenie naszej szkoły odbyły się zajęcia sportowe, w których uczestniczyły starszaki z Przedszkola nr 54. Starszaki wspólnie z uczniami klasy IIIc wzięły udział w lekcji wychowania fizycznego. Były wspólne zabawy, ćwiczenia i zawody.
Było nam bardzo miło kiedy i my mogliśmy pójść do przedszkola na  zajęciach pod hasłem "Pastusie dbają o zdrowie!"

W piątek klasa IIIc była na wycieczce w Studiu Filmów Rysunkowych, które mieści się w naszym mieście na ulicy Cieszyńskiej.  Bardzo zaciekawiła nas opowieść o pracy rysowników dawniej i współcześnie. Już wiemy jak się to dzieje, że postacie oglądane przez nas w  bajkach poruszają się, mówią. Wiemy jak rysuje się filmy animowane i jak podkłada się w nich dźwięk.