Nasze dyskoteki - Szkolna stronka'15

Archiwum > 2013/14 > Duzy Samorzad
Wpisał: M.Skrzydło

Dyskoteka Andrzejkowa to wspaniała okazja do zrelaksowania się i integracji wszystkich uczniów szkoły. Podczas trzygodzinnej zabawy odbyło się szereg konkursów humorystycznych, tanecznych i ruchowych (m.in. taniec na gazecie) oraz wybór najstraszniejszego przebrania.
Uczniowie mogli wziąć udział w animacjach tanecznych oraz wspólnych tańcach do popularnych piosenek. Zorganizowane zostały również wróżby andrzejkowe o zabawnym wydźwięku. Samorząd uczniowski przygotował salę oraz nienagannie posprzątał po uczestnikach dyskoteki.

Tradycyjnie pierwsza dyskoteka szkolna w każdym roku jest związana z Dniem Chłopaka. Podczas jej trwania odbyło się szereg konkursów mających na celu wyłonienie Mistera Szkoły 2013/2014. Ostatecznie, po zaciętym pojedynku tytuł ten zdobył uczeń klasy 5 - Zbyszek Dopart. W trakcie trwania dyskoteki uczniowie wzięli udział w innych, ciekawych konkursach oraz wspólnych animacjach tanecznych.

Podczas trwania zimowiska w naszej szkole, odbyła się zabawa karnawałowa z całą masą konkursów integracyjnych i ruchowych.
Uczniowie klas młodszych oraz starszych wspólnie tańczyli do ulubionych utworów, prezentując przy tym szereg wymyślnych, oryginalnych kostiumów i przebrań.