Konkursy - Szkolna stronka'15

Archiwum > 2014/15 > Osiagniecia
Wpisała: E. Chuchała
23.05.2015

Z wielką radością i dumą informujemy, że w XIII Integracyjnym Konkursie Recytatorskim i XI Przeglądzie Innych Form Artystycznych PROTEUS „Radość życia w twórczości ks. Jana Twardowskiego” zorganizowanym przez Spółdzielcze Centrum Kultury „Best” przy SM „Złote Łany” oraz Wydział Kultury          i Sztuki Urzędu Miasta w Bielsku- Białej, nasze uczennice:

ALEKSANDRA AUGUL i JULIA SZTURC

otrzymały wyróżnienia.
GRATULUJEMY !

Miło nam poinformować, że w Konkursie Ortograficznym organizowanym przez Gimnazjum Córek Bożej Miłości uczennica naszej szkoły WERONIKA MASEŁEK otrzymała wyróżnienie za najlepiej napisane dyktando. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wpisała: I.Nawara
16.04.2015 r.
Z wielką radością informujemy, że Jeremi Surzyn –uczeń klasy 4b                          zdobył III miejsce                         w Międzyszkolnym Konkursie Czytamy Lektury.
Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 36, dnia 15 kwietnia i zgromadził miłośników czytania  z wielu bielskich szkół. Uczestnicy mieli za zadanie wykazać się znajomością pięciu lektur i przygotować prezentację wybranego bohatera literackiego.
Jeremi przygotował się znakomicie! Uzyskał świetny wynik na teście                               i zachwycił jury piękną pracą          z papieru, przedstawiającą  pana Bobra we własnej osobie i jego uroczy domek na tamie.