Inne - Szkolna stronka'15

Archiwum > 2014/15 > Imprezy szkolne
Wpisała: A.Ochodek-Drożdż
20.10.2014

6 października 2014r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie XI edycji akcji Pola Nadziei. W Kościele Najświętszej Marii Panny, przy udziale Prezydenta Bielska-Białej, radnych i władz samorządowych i oświatowych oraz uczniów i nauczycieli zapoczątkowaliśmy kolejny rok, w którym będziemy propagować idee hospicyjne w naszej szkole.
Podczas uroczystości każda, spośród 82 szkół, które w tym roku przystąpiły do Pól Nadziei, otrzymała cebulki żonkili. Posadzimy je na szkolnym Polu Nadziei.
"Bogatym nie jest ten, kto posada,
ale ten co rozdaje.
Co zdolny jest dawać"
Św. Jan Paweł II
Klasa 5b 16 października 2014r. posadziła na szkolnym Polu Nadziei cebulki żonkili, które otrzymaliśmy podczas uroczystej inauguracji tegorocznej akcji oraz te, które zebrali uczniowie.
Czekamy do wiosny, aż zakwitną i będą cieszyć nasze oczy.

Wpisała: A. Pahl
17.02.2015

W czasie ferii w naszej szkole odbywało się zimowisko. Zajęcia były bardzo urozmaicone. Dzieci były w kinie, na basenie, w bibliotece, na lotnisku. Wielką atrakcją była wycieczka na Dębowiec i zajęcia na ściance wspinaczkowej. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i już czekają na następne ferie.