Dzien Przedszkolaka - Szkolna stronka'15

Archiwum > 2010/11
Wpiasała: E.Stanik
25.03.2011

19 marca, tradycyjnie już, jak co roku odbył się "Dzień Przedszkolaka". Tegoroczne hasło dnia brzmiało: "Wiosna tuż, tuż …" Na przyszłych uczniów naszej szkoły czekały ciekawe zadania i konkurencje. Dzieci miały okazję malować, rysować, wycinać i lepić z masy solnej, pokonywać labirynty oraz uczestniczyć w zajęciach prowadzonych metodą Weroniki Sherborne. Każdy z uczestników po przejściu wszystkich stacji i wykonaniu zadań otrzymywał Dyplom uczestnictwa.
Wpisała: A.Ochodek-Drożdż
11.10.2010

Tegoroczną akcję Pola Nadziei rozpoczęliśmy tradycyjnie sadzeniem żonkili, które odbyło się 7 października.
Na naszym szkolnym "Polu Nadziei" spotkały się klasy 1a i 4c, które wspólnie zasadziły zebrane wśród uczniów całej szkoły cebulki żonkili. Chcemy aby ten kwiat, symbolizujący nadzieję przypominał nam o wszystkich potrzebujących pomocy, chorych i cierpiących. Wiosną będziemy obserwować budzące się do życia rośliny i nasze wzrastające żonkile.