Dzien Przedszkolaka - Szkolna stronka'15

Archiwum > 2015/16 > Maly Samorzad
Wpisała: H.Tybor
14.03.2016
W naszej szkole w poniedziałek 7 marca 2016 roku  został zorganizowany  jak co roku Dzień Przedszkolaka pod hasłem „Przyjaciele Kubusia Puchatka”. Dzieci musiały się zmierzyć z labiryntami, wykonywały kukiełki głównych bohaterów książki „Kubuś Puchatek”, odgadywały zagadki, słuchały czytadełek Kubusia Puchatka w bibliotece, wykonywały warzywa do ogrodu Królika i brykały jak małe Tygryski na sali gimnastycznej. Gdy wykonały doskonale wszystkie zadania i zdobyły wszystkie fragmenty, do podanego obrazka to otrzymywały order i dyplom „Przyjaciela Kubusia Puchatka”. Dzieci obejrzały już na pożegnanie teatrzyk kukiełkowy pt. „Przygoda w ogródku Królika”.  przygotowany przez uczennice Koła Polonistycznego pod kierunkiem Agnieszki  Duc –Guzik’ . Dzieci bawiły  się świetnie i opuszczały szkołę uśmiechnięte         i wesołe.