Doodle, Walentynki, FDE - Szkolna stronka'15

Archiwum > 2013/14 > Imprezy i konkursy
Wpisała: I.Żolińska
2.03.2014

Koło Teatralne z okazji Walentynek przygotowało przedstawienie pt.
"Miłość od prehistorii do czasów współczesnych". W spektaklu brali udział uczniowie klas IV-VI. W trakcie przedstawienia mogliśmy zapoznać się ze sposobami w jaki postrzegano miłość w różnych epokach historycznych.

Wpisała: M.Grzegorzek
26.06.2014

Na terenie Parku Słowackiego i Bielskiego Centrum Kultury odbył się Beskidzki Festiwal Dobrej Energii, w którym uczestniczyli uczniowie klas piątych. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji -koncerty, tańce, warsztaty tematyczne. Można było zobaczyć chemiczne i fizyczne doświadczenia, nauczyć się carvingu czyli sztuki rzeźbienia warzywach i owocach a także dowiedzieć się o ogniwach fotowoltanicznych. Wszystko po to, aby uświadomić mieszkańcom jak racjonalnie korzystać z energii. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali żółte balony, które jednocześnie wypuścili w niebo.