Bal karnawalowy - Szkolna stronka'15

Archiwum > 2013/14 > Mały Samorzad
Wpisała: D.Mamorska-Szypuła
19.02.2014

Wspomnienia z Balu Karnawałowego klasy 2b:

Podobało mi się, bo było kolorowo, głośno i wesoło. Spotkałem wszystkich moich kolegów. Paweł był przebrany za szalonego naukowca, Franek był tancerzem hipop, Hubert był Ironmanem, Kacper był Messim, a Filip Fabregasem. Kręciliśmy się w kółka i wygrałem jeden konkurs. Były również zabawy i poczęstunek.
Filip Rychlik
W środę był bal karnawałowy. Bawiliśmy się wspaniale! Byli różni przebierańcy Diabeł, Tancerki, Piraci i inni. Ja przebrałam się za Śnieżkę. Bal bardzo mi się podobał ponieważ mogłam tańczyć z koleżankami i posłuchać muzyki. W czasie przerwy jedliśmy gofry z bitą śmietaną i truskawkami. Był tez pociąg. Po balu byliśmy bardzo zmęczeni.
Inga Mrowiec
Wczoraj byłem na balu. Najbardziej podobały mi się konkursy: grzybki, mumie i taniec z miotłą. W trakcie przerwy jedliśmy gofry. Filip Biela
Wczoraj był bal karnawałowy. Na balu podobało mi się jak Julia zawijała Nati papierem w mumię w czasie konkursu. Wesoło było również jak wszyscy razem tańczyliśmy w kółko. Po balu były gofry i soczek.
Amelia Nowicka
W dniu wczorajszym odbył sie bal karnawałowy. Podobało mi się kiedy tańczyłem ze swoją dziewczyną. Byłem przebrany za szalonego naukowca. Wczasie przerwy jadłem gofry i piłem sok.
Paweł Zipser
Wczoraj byłem na balu karnawałowym. Przebrałem się za rycerza. Miałem miecz. Tańczyłem. W czasie przerwy jadłem gofry i piłem sok.
Daniel Heczko
Najbardziej podobały mi się konkursy, ale muzyka też mi sie podobała.Salę dekorował balony i bibuła. Przebrałam się za tancerkę. Później jedliśmy gofry. Bylo wspaniale.
 Natalia Matlak

Bal karnawałowy - na balu było super. Były balony i serpentyny. Miałam dobry dzien. Było pięknie i wspaniale. Kocham bal karnawałowy. Miałam piękną sukienkę.
Zosia Jakubiec
Bal karnawałowy podobał mi się bo była przyjemna zabawa. Na balu były różne piosenki i bardzo mi się to podobało. Ja z kolegami z klasy bawiłem się w szybkie kręcenie kółka. Przebrałem się za Ironman.
Hubert Żyrek
Na balu była muzyka. Tańczyłem. Jadłem gofry i piłem sok. Miałem maskę. Igor Bryzek
Wczoraj odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Najbardziej podobało mi się jak biegaliśmy z chłopakami i tańczyliśmy w szybkie kółko. Podobał mi się rówież konkurs w zabieranie gumowych krążków i trzeba było zdążyć zając sobie krążek. Ja byłem przebrany za Messiego !!!
Kacper Fereniec
Bal karnawałowy - w środę był bal karnawałowy. Każdy był przebrany za kogoś innego. Jeden za diabełka, druga za księżniczkę i tak dalej... pani Dorotka zrobiła nam zdjęcia i każdy się uśmiechał. Były różne piosenki i zabawy. Był też poczęstunek. Najbardziej podobało mi się kiedy pani zrobiła pociąg. Uważam że bal był super!
Wiki Kilarska
Moje najwspanialsze wspomnienia z balu to: że się bawiliśmy, tańczyliśmy, jedliśmy pysze gofry. Ja byłam przebrana za Wiedźmę. To był bardzo udany bal!
Julia Dawidowicz
Bal karnawałowy- w środę odbył się bal karnawałowy. Bardzo dobrze się bawiłam. Były bardzo ciekawe zabawy i ładne piosenki do tańca. Dużo osób było przebranych. W czasie przerwy odpoczywaliśmy i jedliśmy gofry.
Werka Kasprzak