Bal - Szkolna stronka'15

Archiwum > 2016/17 > Mały Samorzad
Wpisała: H.Tybor, D.Mamorska-Szypuła
27.02.2017

W środę 15 lutego 2017 roku w naszej szkole odbył się  długo oczekiwany  przez dzieci bal karnawałowy połączony z pocztą walentynkową. Biletem wstępu na  bal było własnoręcznie wykonane serce, które należało przyczepić do stroju. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Z pomocą dzieci z Małego Samorządu panie pięknie przyozdobiły salę. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci były przebrane w ciekawe stroje przypominające bohaterów znanych bajek i filmów dla dzieci. Wyglądały fantastycznie. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie!  Panie z Małego Samorządu urozmaicały zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani słodkościami. W czasie balu został również ogłoszony konkurs na króla i królową balu. Zwycięska para na środku sali została uroczyście ukoronowana oraz otrzymała szeroką szarfę z napisem „Król Balu„ „Królowa Balu”. Oczywiście zwycięscy na koniec musieli zatańczyć swój wspaniały taniec. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek oraz wręczanie walentynek. Na koniec każdej klasie panie z Małego Samorządu zrobiły pamiątkowe zdjęcie.